• אין מוצרים בסל הקניות.

הזמנת קורס

קורסים מתוקשבים

קורסים פרונטליים

אנליסט מסחר גלובלי ומטבעות דיגיטליים

קורס כלכלה גלובלית וביטחון לאומי נועד להקנות לסטודנט מידע בסיסי אודות הסוגיות הכלכליות המרכזיות, תוך ניתוח אותן הסוגיות וחקירתן באמצעות תיאוריות וניסיון מעשי מתחום כלכלה ואבטחת המידע. במסגרת הקורס, מודגשים תהליכים מרכזיים, המתרחשים מאז תקופת מהפכת התעשייה ועד ימינו אנו, כולל סוגיות העדכניות ביותר ותחזיות של התפתחות עתידית. ההתייחסות האמורה, מאפשרת ראיה כוללת של המבנה של מערכת כלכלית גלובאלית, תוך בחינת אופן ביסוסה והתהוותה.

סייבר בערים חכמות

כיצד להתמודד עם בעיות אבטחה, ניהול, תפעול, הגנה על פרטיות, הדרכה ומתן שירות בסביבה טכנולוגית מתקדמת? כיצד לסגור את הפער וחוסר הידע הטכני במהירות ובקלות, וכיצד להתכונן לאתגרים הטכנולוגיים החדשים שכבר בפתח?

מומחה ביומטריה ובטחון לאומי

קורס מלמד טכנולגיות וכלים לבחינה ביומטרית של נבדקים, ניטור של הקלטות וניתוח. הקורס מספק גישות בקרה ואבטחה של בעלי עניין, עובדים, מבקרים ואורחים של ארגון. הקורס נלמד במסגרת מודרכת ועצמאית.

סייבר למנהלים

קורס למקבלי החלטות המאפשר להכיר את סוגי מתקפות נפוצים על מידע אישי וארגוני ואת דרכי התמודדות עם סיכוני סייבר. ארגונים רבים מחפשים דרכים יעילות להתוגנן ולפעול תחת איום מתמיד של מתקפות סייבר שהפכו לכורח מציאות ודרישה ארגונית ברב הארגונים בישראל ובעולם. הקורס לא מצריך ידע מוקדם על מנת ללמוד את תכני הקורס.

אנליסט של מזרח תיכון וביטחון

קורס מיוחד שמקנה כלים לניתוח של אירועים במזרח התיכון מזווית ביטחונית באמצעות שילוב של חומרים באנגלית והרצאות בעברית. הקורס חושף את מילון מושגים ביטחוני והיסטורי בתחום של מזרח התיכון. הלומדים יתרגלו מושגים ומונחים באמצעות ניתוח מחקרי עצמאי והכנה והצגה של פרויקט אישי באנגלית בתחומי מזרח התיכון וביטחון.

הגירה וביטחון לאומי

משבר הפליטים האחרון הפך הגירה מעניין פרטי לסוגייה לאומית ובינלאומית ממדרגה ראשונה. בקורס נלמד על חוקי הגירה, אמנות בינלאומיות, זכויות וחובות המהגרים, כלכלת ההגירה, יצוא ויבוא עובדים, זהות המהגרים ועוד סוגיות רבות בתחום.
top

כל הזכויות שמורות 2008-2023 © IDMAP